ДОГОВІР
про співробітництво та взаємодопомогу між Секретаріатом
Національної ради соціального партнерства при Президентові
України та Всеукраїнською громадською організацією
“Українське Реєстрове Козацтво”
Секретаріат Національної ради соціального партнерства, що діє на підставі Указу Президента України і Всеукраїнська громадська організація "Українське Реєстрове Козацтво" (УРК), що діє на підставі Статуту організації, уклали цей "Договір" з метою сприяння становленню та розвитку громадського демократичного суспільства, збереження інтелектуального потенціалу України, створення загальнонаціональної системи участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики, створення засад забезпечення соціальної безпеки, підвищення добробуту і життєвого рівня громадян України.
Сторони домовилися про таке:
I. Основні напрямки співробітництва та взаємодопомоги:
1. Спрямовувати спільні зусилля на відродження вітчизняної економіки, розвиток підприємництва, козацьких форм господарювання з метою підвищення матеріального добробуту і рівня життя пересічних громадян, козацьких спільнот.
2. Сприяти розвитку незалежної, демократичної, правової, соціальної держави, відпрацюванню оптимальних механізмів взаємодії реєстрового козацтва з військовими структурами з метою виховання військовослужбовців на героїчних традиціях українського козацтва, беззастережної відданості Вітчизні і українському народові.
3. Спрямовувати спільні зусилля на побудову громадського суспільства відповідно до положень Конституції України, законів України, актів Президента України та Уряду.
4. Сприяти реалізації Указу Президента України "Про забезпечення умов для більш широкої участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики" від 31 липня 2004 року № 854 та заходам Кабінету Міністрів України з його виконання в участі громадськості щодо:
- проектів державних програм економічного і соціального розвитку України та проектів регіональних програм соціально-економічного та культурного розвитку, інформації про хід їх виконань;
- звітів про виконання державного та місцевих бюджетів;
- інформації про роботу Кабінету Міністрів України, центральних і місцевих органів виконавчої влади і місцевого самоврядування; та інші.
5. Сприяти утворенню та діяльності Рад соціального партнерства у районах, містах, селах і селищах з метою залучення до роботи в них представників об'єднань громадян.
6. Спільно проводити конференції, громадські слухання, круглі столи, збори, зустрічі з громадськістю з актуальних питань суспільних відносин.
7. Сприяти розробці і впровадженню оптимальних моделей системи соціального захисту населення, у тому числі козацтва, з урахуванням специфіки перехідного періоду, становлення соціально-орієнтованої ринкової економіки.
8. Сприяти залученню вищих учбових закладів та науково-дослідних закладів України для надання допомоги УРК як у вивченні досвіду державного будівництва та історичної спадщини козацького руху, так і в дослідженні актуальних проблем становлення, функціонування та подальшого розвитку громадських організацій України, в тому числі козацтва.
9. Сприяти популяризації козацького руху шляхом висвітлення економічної, політичної, просвітницької, військової, культурної діяльності УРК у засобах масової інформації.
Співробітництво та взаємодопомога Секретаріату та УРК здійснюється на основі спільних проектів і окремих договорів між Сторонами, що оформлюються як "Додатки" до зазначеного договору.
Сторони можуть залучати до співробітництва інші установи та громадські об'єднання.
II. Договір набуває чинності з дня його підписання. Строк дії даного Договору становить 5 років, якщо жодна із сторін не повідомить іншу про скасування останнього за 6 місяців до закінчення терміну його дії.
III. Договір укладено та підписано у двох примірниках, кожен з яких має однакову юридичну силу.
м. Київ, 2004 р.
Керівник Секрітаріату Національної ради соціального партнерства при Президентові України Прокопенко Т.А. |
Гетьман |