Реєстр козаків Донецького обласного товариства «Українське Реєстрове Козацтво»
(Продовження. Початок у №№1-6)
ВОЛНОВАСЬКА КОЗАЦЬКА ДИВІЗІЯ ім. П. КАЛНИШЕВСЬКОГО
928. Яковлєв Валерій Борисович – отаман Волноваської козацької дивізії, генерал-майор УРК
929. Алтухов Олександр Миколайович – капітан
930. Акользін Михайло Геннадійович – сержант
931. Бабаєв Алікрам Гатамович – отаман Краснівської сотні, старший лейтенант
932. Багатюк Олексій Григорович – майор
933. Байбуз Олександр Григорович – старший лейтенант
934. Баранник Сергій Андрійович – лейтенант
935. Барановський Дмитро Ігорович – козак
936. Бартрак Валентин Григорович – полковник
937. Бебнєв Анатолій Іванович – капітан
938. Береговий Сергій Іванович – старший лейтенант
939. Бібік Костянтин Іванович – капітан
940. Білецький Сергій Борисович – лейтенант
941. Білоконь Микола Миколайович – козак
942. Білоус Віталій Леонідович – капітан
943. Близнюк Ольга Миколаївна – начальник юридичної служби куреня, лейтенант
944. Бобрулько Микола Миколайович – лейтенант
945. Бондар Олександр Анатолійович – козак
946. Борисова Олександра Олексіївна – берегиня
947. Бурцев Володимир Іванович – лейтенант
948. Буряк Олександр Вікторович – лейтенант
949. Буряк Олександр Олександрович – старший козак
950. Варуша Михайло Іванович – прапорщик
951. Васильченко Микола Леонідович – генерал-майор
952. Винокуров Валерій Віталійович – член козацької ради, полковник
953. Гардузенко Микола Сергійович – старший козак
954. Гільова Людмила Григорівна – лейтенант
955. Гищак Микола Степанович – старший сержант
956. Голубців-Галунець Едуард Павлович – майор
957. Гонтар Григорій Євгенович – перший заступник отамана, генерал-майор
958. Грушин Віктор Олексійович – лейтенант
959. Гужва Інна Олегівна – берегиня
960. Гукай Микола Іванович – старший лейтенант
961. Гураль Мирослав Іванович – лейтенант
962. Гусєва Ірина Олексіївна – берегиня
963. Дейнеко Анатолій Миколайович – молодший лейтенант
964. Демішев Віталій Дмитрович – старшина
965. Демченко Сергій Володимирович – генерал-майор
966. Дончук Володимир Олексійович – лейтенант
967. Єрмош Роман Володимирович – радник отамана з питань екології, капітан
968. Жамбровський Сергій Михайлович – підполковник
969. Жудко Вадим Володимирович – старший лейтенант
970. Завадський Віктор Іванович – лейтенант
971. Зайцев Віталій Сергійович – капітан
972. Іванов Сергій Володимирович – козак
973. Каа Валентин Данилович – отаман Степнянської сотні, курінний
974. Каїка Андрій Геннадійович – старший козак
975. Карнасюк Віктор Олександрович – старший козак
976. Касьянов Володимир Анатолійович – отаман Оленівської сотні, капітан
977. Кіреєв Олександр Іванович – полковник
978. Кірічук Іван Сергійович – лейтенант
979. Коваленко Микола Петрович – лейтенант
980. Коржевський Петро Олексійович – сержант
981. Красиков Михайло Миколайович – козак
982. Кропивка Максим Юрійович – козак
983. Крутой Віктор Іванович – радник отамана з питань культури, підполковник
984. Куниця Микола Миколайович – радник отамана з питань охорони здоров’я, капітан
985. Кураксін Дмитро Сергійович – старший лейтенант
986. Кураксін Сергій Миколайович – капітан
987. Литвин Віктор Федорович – майор
988. Лозовський Ігор Вікторович – капітан
989. Лузік Анатолій Іванович – капітан
990. Лук’яненко Валерій Олексійович – лейтенант
991. Любарцев Олександр Анатолійович – отаман Хлібодарівської сотні, капітан
992. Магер Володимир Петрович – полковник
993. Мазін Борис Олексійович – радник отамана з питань внутрішньої безпеки, підполковник
994. Марченко Анатолій Іванович – підполковник
995. Неледва Микола Дмитрович – старший лейтенант
996. Новиков Володимир Іванович – старший лейтенант
997. Овчинников Іван Максимович – почесний отаман, генерал-майор
998. Олійник Олександр Миколайович – радник отамана з питань зв’язків із залізничним транспортом, підполковник
999. Омельченко Олексій Олексійович – лейтенант
1000. Омельяненко Віктор Олександрович – старший сержант
1001. Пахомов Ігор Олександрович – старший козак
1002. Пащенко Іван Васильович – полковник
1003. Перебайло Віталій В’ячеславович – молодший лейтенант
1004. Пилипський Дмитро Андрійович – козак
1005. Писаренко Василь Вікторович – лейтенант
1006. Поливода Олег Васильович – лейтенант
1007. Поручиков Максим Анатолійович – старший козак
1008. Посисоєв Євген Олександрович – козак
1009. Похилько Ігор Євгенович – отаман Дмитрівської сотні, капітан
1010. Приловський Валерій Вікторович – майор
1011. Прокурашко Микола Васильович – отаман Донської сотні, майор
1012. Протасенко Павло Павлович – отаман Прохорівської сотні, старший лейтенант
1013. Пшеничко Леонтій Васильович – лейтенант
1014. Розводовський Микола Миколайович – майор
1015. Сахно Сергій Володимирович – лейтенант
1016. Стоян Віктор Володимирович – лейтенант
1017. Суліма Сергій Володимирович – полковник
1018. Суслов Костянтин Миколайович – козак
1019. Тищенко Віктор Вікторович – старший козак
1020. Тумма Олександр Панасович – козак
1021. Турпанов Іван Георгійович – старший козак
1022. Усачов Олексій Олексійович – майор
1023. Федоренко Петро Петрович – член ради куреня, підполковник
1024. Федоровський Віктор Вікторович – лейтенант
1025. Хаджинов Василь Миколайович – капітан
1026. Хватов Іван Іванович – старший козак
1027. Холодков Анатолій Захарович – полковник
1028. Чанглі Захар Іванович – лейтенант
1029. Чабанов Олександр Іванович – командир студентської сотні, майор
1030. Чугреєв Петро Іванович – старший лейтенант
1031. Ширитвас Геннадій Петрович – старший козак
1032. Ширитвас Олександр Григорович – старший козак
1033. Шкуренко Віктор Іванович – майор
1034. Шупов Вадим Сергійович – член ради куреня з економічних питань
1035. Ясинський Анатолій Пилипович – лейтенант
(Продовження у наступних номерах)