«ЗОЛОТИЙ КОЗАЦЬКИЙ ХРЕСТ» I СТУПЕНЯ:
1. Карпов В.Д. - заступник гетьмана УРК з фінансово-економічних питань, перший заступник наказного гетьмана, Голови козацького товариства УРК в АР Крим.
«СРІБНИЙ КОЗАЦЬКИЙ ХРЕСТ» ІІ СТУПЕНЯ:
1. Пасак В.В. - генеральний директор Київської державної регіональної телерадіокомпанії.
2. Пащенко І.В. - перший заступник голови Волноваської райдержадміністрації, генерал-майор УРК.
«БРОНЗОВИЙ КОЗАЦЬКИЙ ХРЕСТ» ІІІ СТУПЕНЯ:
1. Альошин В.М. - заступник наказного гетьмана, Голови козацького товариства УРК в АР Крим з управління будівельним виробництвом та промисловості, генерал-майор УРК.
2. Бабенко В.І. - заступник наказного гетьмана, Голови козацького товариства УРК в АР Крим з господарсько-комерційних питань, генерал-майор УРК.
3. Жамбровський С.М. - голова Благодатнівської селищної ради Волноваського району, генерал-майор УРК.
4. Землянський Д.В. - отаман Луганського міського козацького товариства ВГО УРК, полковник УРК.
5. Калачова О.М. - заступник наказного гетьмана, Голови козацького товариства УРК в АР Крим з організаційних питань, майор УРК.
6. Кожевніков С.А. - заступник наказного гетьмана, Голови козацького товариства УРК в АР Крим з організації громадської безпеки і єсаульної служби, генерал-полковник УРК.
7. Кряжев Г.Б. - радник Гетьмана УРК з сільськогосподарських питань у Донецькій області, генерал-майор УРК.
8. Луньов А.М. - заступник наказного гетьмана, Голови козацького товариства УРК в АР Крим з загальних питань, генерал-майор УРК.
9. Макаров В.Б. - заступник наказного гетьмана, Голови козацького товариства УРК в АР Крим з питань зовнішньоекономічної діяльності та інвестиційних програмних проектів, генерал-майор УРК.
10. Міхєєв Ю.Г. - начальник Кримського Головного штабу козацького товариства ВГО УРК в АР Крим, перший заступник наказного гетьмана, Голови козацького товариства УРК в АР Крим, генерал-лейтенант УРК.
11. Олійник О.М. - начальник станції Волноваха Донецької області.
12. Пехота О.В. - помічник радника Гетьмана УРК з сільськогосподарських питань у Донецькій області, підполковник УРК.
13. Колектив Ясинуватського машинобудівного заводу.
ПРИСВОЄННЯ ЧЕРГОВИХ ВІЙСЬКОВИХ КОЗАЦЬКИХ ЗВАНЬ І ПРИЗНАЧЕННЯ НА ПОСАДУ
1. Близнюк А.М., Голова Донецької обласної ради, - генерал-полковник УРК.
2. Буркальцев В.П., заступник наказного гетьмана, Голови козацького товариства УРК в АР Крим зі стройової підготовки й організації діяльності структурних підрозділів УРК в АР Крим, - генерал-майор УРК.
3. Говоров М.П., заступник наказного гетьмана, Голови козацького товариства УРК в АР Крим з ідеологічної та методичної роботи, - генерал-майор УРК.
4. Дубінін В.В., начальник санаторно-лікувальної служби Львівського обласного козацького товариства ВГО УРК, - генерал-майор УРК.
5. Засядьвовк Ю.І., отаман Криворізького міського козацького товариства ВГО УРК, - генерал-майор УРК.
6. Климович Я.І., Генеральний директор Львівської обласної телерадіокомпанії, радник Гетьмана ВГО УРК зі зв’язків із засобами масової інформації, - генерал-майор УРК.
7. Лучита Й.М., капелан Львівського обласного козацького товариства ВГО УРК, - генерал-майор УРК.
8. Моїсєєв В.О., заступник отамана Одеського обласного козацького товариства ВГО УРК, - генерал-полковник УРК.
9. Москальов В.І., отаман Каркінітського коша козацького товариства УРК в АР Крим, - генерал-майор УРК.
10. Панютін В.М., радник наказного гетьмана, Голови козацького товариства УРК в АР Крим з водного господарства, - генерал-майор УРК.
11. Полонець В.М., отаман Кримського кінного полку УРК швидкого реагування, - генерал-майор УРК.
12. Сисоєв М.П., начальник медичної служби козацького товариства УРК в АР Крим, - генерал-майор УРК.
13. Франчук Л.Л., берегиня козацького товариства УРК в АР Крим, - генерал-майор УРК.
14. Хвостіченко В.М., начальник Головного штабу УРК, начальник штабу Київського міського козацького товариства УРК, - генерал-лейтенант УРК.
15. Цимбалюк В.І., командувач Північно-Волинського козацького округу ВГО УРК, - генерал-лейтенант УРК.
16. Шарамбай М.Г., отаман Старобешівського районного козацького товариства Донецького обласного козацького товариства ВГО УРК, - генерал-майор УРК.
17. Шевченко С.Я., Голова жіночої організації ВГО УРК «Берегиня», - генерал-майор УРК.
18. Щадило І.Ф., радник Гетьмана ВГО УРК з економічних питань, - генерал-майор УРК.