«ЗОЛОТИЙ КОЗАЦЬКИЙ ХРЕСТ» I СТУПЕНЯ
1. Шеремет Ігор Володимирович, командувач Східнокримської дивізії, генерал-лейтенант УРК
«СРІБНИЙ КОЗАЦЬКИЙ ХРЕСТ» ІІ СТУПЕНЯ
1. Вульчин Степан Петрович, начальник інспекції штабу Івано-Франківського обласного козацького товариства ВГО УРК, полковник УРК
2. Мамчак Мирослав Андрійович, головний редактор телерадіокомпанії «Бриз» Військово-Морських сил Збройних сил України, капітан першого рангу
3. Шунько Павло Олександрович, головний редактор газети Міністерства оборони України «Флот України», капітан першого рангу
«БРОНЗОВИЙ КОЗАЦЬКИЙ ХРЕСТ» ІIІ СТУПЕНЯ
1. Гарват Петро Олексійович, радник командувача Північно-Волинського козацького округу ВГО УРК, полковник УРК
2. Горових Олексій Іванович, отаман Московського районного козацького товариства Харківського міського козацького товариства ВГО УРК, генерал-майор УРК
3. Жеблаков Сергій Васильович, Стахановський міський голова Луганської області
4. Попух Михайло Ярославович, керівник групи особливого призначення «Грім» Івано-Франківського обласного козацького товариства ВГО УРК, полковник УРК
5. Чміль Іван Іванович, редактор редакції телерадіокомпанії «Бриз» Військово-Морських сил Збройних сил України, капітан другого рангу
6. Ярощук Микола Якович, радник командувача Північно-волинського козацького округу ВГО УРК з міжнародних відносин, полковник УРК
ПРИСВОЄННЯ ВИЩИХ КОЗАЦЬКИХ ЗВАНЬ ТА ПРИЗНАЧЕННЯ НА ПОСАДУ
1. Бачинський Олександр Борисович, заступник командира Одеської дивізії спеціального призначення, - полковник УРК
2. Білий Сергій Степанович, отаман Тернопільського міського козацького товариства ВГО УРК, - полковник УРК
3. Буджак Петро Васильович, радник командувача Галицького козацького округу,- генерал-лейтенант УРК
4. Вуйко Богдан Іванович, заступник Гетьмана УРК, - генерал-полковник УРК
5. Глібчук Анатолій Михайлович, отаман Вінницького районного козацького осередку Чернівецького обласного козацького товариства ВГО УРК, - полковник УРК
6. Голін Віктор Миколайович, заступник командувача Закарпатського козацького округу, – генерал-лейтенант УРК
7. Грицюк Петро Іванович, суддя Надвірнянського полку УРК імені гетьмана П.Сагайдачного Івано-Франківського обласного козацького товариства ВГО УРК, - полковник УРК
8. Гуменяк Василь Дмитрович, начальник служби Надвірнянського полку УРК імені гетьмана П.Сагайдачного Івано-Франківського обласного козацького товариства ВГО УРК, - полковник УРК
9. Єлістратов Сергій Васильович, генерал-полковник УРК, - директор Департаменту логістики ВГО УРК Чорноморського регіону України
10. Кімаковський Володимир Казимирович, начальник штабу Одеської дивізії спеціального призначення ВГО УРК , - полковник УРК
11. Коломійцев Анатолій Борисович, полковник УРК, - отаман Одеського обласного козацького товариства ВГО УРК
12. Кривоший Павло Гаврилович, заступник командувача Одеської дивізії спеціального призначення ВГО УРК, - полковник УРК
13. Логутов Михайло Іванович, заступник командувача Приазовського козацького округу ВГО УРК, - полковник УРК
14. Лукерін Вадим Олександрович, отаман Слов’яносербського районного козацького товариства ВГО УРК, - полковник УРК
15. Махно Андрій Євгенович, отаман Новоайдарського районного козацького товариства ВГО УРК, - полковник УРК
16. Павлов Леонід Валерійович, заступник командира Одеської дивізії спеціального призначення ВГО УРК, - полковник УРК
17. Пилипенко Анатолій Миколайович, генерал-лейтенант УРК, - заступник командувача Одеської козацької дивізії спеціального призначення ВГО УРК
18. Пура Вірослав Богданович, радник Гетьмана ВГО УРК у Галицькому окрузі, - полковник УРК
19. Романенко Віктор Павлович, отаман Стахановського міського козацького товариства ВГО УРК, - полковник УРК
20.Тернавчик Марія Михайлівна, берегиня Львівського обласного козацького товариства ВГО УРК, - полковник УРК
21.Трофіменко Володимир Ілліч, радник отамана Київського міського козацького товариства ВГО УРК, - генерал-лейтенант УРК