Всеукраїнська громадська організація
"Українське Реєстрове Козацтво"

До міцної держави та добробуту народу України через духовність і патріотизм кожної людини

Новини козацтва

Головна
Новини УРК
Фото та відеосюжети

Документи УРК

Статут
Положення
Присяга
Гімн УРК
Однострій
Законодавство
Накази, розпорядження
Угоди

Організація УРК

Генеральна старшина
Керівництво
Умови прийому
Газета "Україна Козацька"
Козацька музика
Діаспора
Історія
Наша адреса

Посилання

ВПДП
Інститут проблем
штучного інтелекту
МОН і НАН України
Сайти організацій та
представництв УРК
Наші колеги

Печать
Служити Вітчизні

Нажмите для увеличения

Напевно, щаслива та людина, яка знає, для чого живе, має мету і досягає її. А потім ставить перед собою нову ціль і впевненою ходою прямує до неї: відкриваючи в собі нові джерела натхнення й творчості, відшліфовуючи, мов діаманти, свої таланти й обдарування. Саме до таких людей належить заступник Гетьмана УРК з фінансово-економічних питань, доктор економічних наук, професор, генерал-полковник УРК Володимир Дмитрович Карпов.

Він завжди був лідером у своєму середовищі. Вміння бачити й виокремлювати головне в інформації, безпомилково визначати мотиви й наміри героїв своїх публікацій випускник факультету журналістики Ташкентського державного університету В. Карпов відточував не лише на шпальтах міських газет, але і в літературній діяльності. Те, що знав, хотілося передавати людям, мати своїх учнів, тож згодом ствердився Володимир Дмитрович у викладацькій діяльності у Ташкентському педагогічному інституті.

Пізніше очолив правління Всесоюзного творчого кооперативного об’єднання. Кардинальне оновлення виробництва, впровадження інноваційних технологій, використання інвестиційних ресурсів та банківських кредитів дозволили швидко створити ефективне виробництво на базі заводів, що відслужили своє.

Водночас захопився дослідженням «Слова о полку Ігоревім».

- Це була дуже цікава робота. Я вивчив багато історичного й мовознавчого матеріалу, аби знайти підтвердження своїх думок у матеріалах археологів. Свого наукового керівника із Київського державного університету, доктора історичних наук, професора Григорія Дмитровича Казьмирчука, і сьогодні вважаю своїм учителем по життю. Я настільки був захоплений дослідженням, що міг візуалізувати усе змальоване у «Слові…» - міста, фортеці. Тоді з’явилася ідея створення туристичного історичного маршруту містами «Золотого кільця». Я тому й пішов у бізнес, щоб повернути туристичну привабливість містам за рахунок відновлення їх історичного вигляду. Опанував на рівні поточного виробництва секрети виготовлення старовинних будівельних матеріалів XII століття, створив заводи з їх виробництва із використанням сучасних технологій. А головним науково-літературним підсумком дослідження стала монографія «Герої «Слова о полку Ігоревім» та його автор», – розповідає генерал-полковник УРК.

Володимир Карпов вважає, що будь-яка діяльність повинна бути професіональною, базуватися на науковому ґрунті. У тому числі й комерційна. Тож наступним його кроком стало отримання диплома менеджера-директора і здобуття вченого ступеня доктора економічних наук у Міжнародному інституті управління, бізнесу і права, що у Москві. Успішному навчанню сприяв практичний досвід керівника вже згаданого Всесоюзного творчого кооперативного об’єднання. Його сфера діяльності розповсюджувалася на всю територію колишнього СРСР, включала цілу мережу заводів та будівельних фірм у вісімдесяти містах.

Однією з головних справ життя Володимира Карпова стала реставрація церкви Воскресіння Христова у Переяславі-Хмельницькому. Заклав її ще у XII столітті князь Юрій Долгорукий, у ній вінчався Богдан Хмельницький.

Застосуванням економічних знань В. Карпова стала також Програма економічного відродження Криму «Вільна ринкова економіка відкритого типу з первинним державним регулюванням життєво важливих галузей», розроблена Володимиром Дмитровичем 1995-го року. На той час він уже працював першим помічником президента АР Крим та очолював економічну раду при президентові АР Крим.

- Моє кредо в бізнесі: зберігати й виховувати високопрофесійні кадри, достойно оплачувати їхню працю, дотримуватися рекомендацій спеціалістів та науковців. Тобто зростати за рахунок менеджменту й маркетингу, - говорить В. Карпов. - А своїм головним успіхом я вважаю те, що мені завжди таланило на хороших, цікавих людей.

Із минулого року В. Карпов є генеральним директором ТОВ «Кримська фінансово-промислова компанія «Українське Реєстрове Козацтво». Власне, про своє козацьке коріння, зафіксоване ще у реєстрах, він знав і пам’ятав завжди. А офіційно увійшов до УРК 2003-го: був радником Гетьмана УРК, заступником Гетьмана УРК з економіки, командуючим Чорноморським козацьким округом УРК. Нині професор економіки, генерал-полковник УРК В.Д. Карпов є заступником Гетьмана УРК з фінансово-економічних питань. Має високі козацькі нагороди: орден «Срібний козацький хрест» II ступеня та орден «Бронзовий козацький хрест» III ступеня.

- Я пишаюся тим, що мій пращур командував козацьким військом у війні проти Наполеона, підкорював Ля Рошель і закінчив службу у чині генерал-лейтенанта. Козацтво у мене в генах. Наш рід – рід військових. Я завжди прагнув бути державною людиною, тому побачив себе у лавах саме Українського Реєстрового Козацтва, як державницької структури. А з козацьким рухом у Криму я познайомився, ще працюючи в Адміністрації президента АРК.

Майбутнє козацтва Володимир Карпов бачить у зміцненні фінансово-господарської бази та у представленні інтересів козацтва на політичному й законодавчому рівнях.

Контакти

НАША АДРЕСА:
01001, Україна, Київ,
вул. Мала Житомирська,
буд. 11 офiс 5а
Тел./факс:
+38 (044) 2783759
Vodafone:
+38 (050) 0710120
НАШ E-MAIL:
urk.ukraine@gmail.com
Вiдвiдувачiв сьогоднi 25.05.2022 : 34
Вiдвiдувачiв з 17.03.2003 : 2236178

Copyright © 2003-2022 Українське Реєстрове Козацтво

Усi права на матерiали, якi знаходяться на сайтi Українського Реєстрового Козацтва, захищаються у вiдповiдностi до Законодавства України. Використання матерiалiв дозволяється у випадку посилання (для iнтернет-видань - гiперпосилання) на www.kozatstvo.org.ua. <

Проблеми/коментарiї? Пишiть