Всеукраїнська громадська організація
"Українське Реєстрове Козацтво"

До міцної держави та добробуту народу України через духовність і патріотизм кожної людини

Новини козацтва

Головна
Новини УРК
Фото та відеосюжети

Документи УРК

Статут
Положення
Присяга
Гімн УРК
Однострій
Законодавство
Накази, розпорядження
Угоди

Організація УРК

Генеральна старшина
Керівництво
Умови прийому
Газета "Україна Козацька"
Козацька музика
Діаспора
Історія
Наша адреса

Посилання

ВПДП
Інститут проблем
штучного інтелекту
МОН і НАН України
Сайти організацій та
представництв УРК
Наші колеги

Печать
“Богдан Хмельницький” перевиданий через сто років

Нове видання підготоване до 350-річчя Переяславської ради. Наклад книги – 5 тисяч примірників. Вона безкоштовно передається науковим бібліотекам, профільним інститутам НАН України, кафедрам історії вищих навчальних закладів тощо.

Микола Іванович Костомаров (1818-1885) – видатний український історик, етнограф, письменник. Він першим у вітчизняній історіографії на-друкував фундаментальне трьохтомне дослідження про життя і діяльність гетьмана Богдана Хмельницького.

За життя М.Костомарова монографія “Богдан Хмельницький” вперше була надрукована у журналі “Отечественные записки”, а потім тричі перевидавалася у 1859, 1870, 1884 роках. Востаннє праця М.Костомарова була видана у 1904 році. У Державній історичній бібліотеці України лише один примірник цього видання.

Тепер з монографією “Богдан Хмельницький” можна ознайомитися в усіх наукових бібліотеках.

Я обираю Хортицю

Так називається книга запорізького письменника Костянтина Сушка, який усе своє життя вивчав історію і природу легендарного острова Хортиця. Підсумком багаторічної дослідницької роботи стали збірка етюдів “Наедине с Хортицей”, путівник “По Хортице”, запитальник “Хортица открывает тайны”.

Книга “Я обираю Хортицю” вміщує понад 350 сторінок та більше сотні фотознімків. Автор розповідає читачам про історію Хортиці від найдавніших часів до сьогодення, в тому числі і про місце загибелі князя Святослава, про першу Запорозьку Січ, про тисячолітні хортицькі дуби.

Енциклопедія трипільської цивілізації

На першому всесвітньому конгресі “Трипільська цивілізація”, який нещодавно відбувся у Києві, було презентовано двотомник “Енциклопедія трипільської цивілізації”, що вийшов у світ за підтримки відомих підприємців та меценатів Сергія Платонова і Сергія Тарути. Відкриття Вікентія Хвойки, зроблені понад сто років тому у селі Трипілля на Київщині, знахідки археологів на Поділлі і Буковині засвідчують, що на території сучасної України у давні часи існувала унікальна цивілізація. За тисячу років до появи шумерської цивілізації наші пращури мали високу культуру землеробства, вміли виплавляти й обробляти метали, будувати великі поселення, користувалися місячним календарем, створювали унікальні гончарні вироби.

Досягнення трипільської культури відіграли величезну роль у розвитку людства, а матеріальні свідчення, які дійшли до наших днів, переконують, що саме Трипілля було колискою індоєвропейських народів.

Енциклопедія буде цікавою не лише археологам, історикам, працівникам музеїв, а й усім, хто цікавиться історією та культурою.

Контакти

НАША АДРЕСА:
01001, Україна, Київ,
вул. Мала Житомирська,
буд. 11 офiс 5а
Тел./факс:
+38 (044) 2783759
Vodafone:
+38 (050) 0710120
НАШ E-MAIL:
urk.ukraine@gmail.com
Вiдвiдувачiв сьогоднi 21.05.2022 : 183
Вiдвiдувачiв з 17.03.2003 : 2235408

Copyright © 2003-2022 Українське Реєстрове Козацтво

Усi права на матерiали, якi знаходяться на сайтi Українського Реєстрового Козацтва, захищаються у вiдповiдностi до Законодавства України. Використання матерiалiв дозволяється у випадку посилання (для iнтернет-видань - гiперпосилання) на www.kozatstvo.org.ua. <

Проблеми/коментарiї? Пишiть