«Україна козацька» продовжує друкувати списки тих козаків-реєстровців, які нещодавно були обрані депутатами обласних, міських, селищних і сільських рад.
Кращі представники реєстрового козацтва, заручившись довірою і підтримкою місцевого населення, отримали депутатські мандати. Це зобов’язує їх ще активніше працювати в ім’я незалежної України, її національного відродження і державницького утвердження.
Ще раз щиро вітаємо новообраних депутатів із лав Українського Реєстрового Козацтва. Переконані, що свою плідну депутатську роботу вони будуть успішно поєднувати зі своїми козацькими обов’язками.
(Початок у №21-22)
Депутати обласних рад
Богомолець Юрій Ігорович, секретар козацької ради при Чернігівській облдержадміністрації, - Чернігівська обласна рада
Гріненко Юрій Олександрович, директор Українського державного медико-соціального центру ветеранів війни, генерал-майор УРК, - Київська обласна рада
Депутати міських рад
Легенчук Анатолій Володимирович, заступник отамана Житомирського обласного товариства УРК з ідеологічних питань, майор УРК, - Новоград-Волинська міська рада, Житомирська область
Отець Михаїл (Жаровський), капелан Рівненського обласного товариства УРК, настоятель храму «Всіх Волинських Святих», - Рівненська міська рада, Рівненська область
Депутати районних рад
Бишок Микола Іванович, полковник УРК, - заступник голови Волноваської районної ради, Донецька область
Бутирін Валерій Васильович, полковник УРК, - заступник голови Волноваської районної ради, Донецька область
Вакатож Михайло Павлович, отаман Перечівського районного товариства УРК, - Перечівська районна рада, Закарпатська область
Варшавський Петро Михайлович, підполковник УРК, - Богородчанська районна рада, Івано-Франківська область
Васильченко Микола Леонідович, заступник командира Волноваської дивізії УРК ім. П. Калнишевського, генерал-майор УРК, - Волноваська районна рада, Донецька область
Винницький Орест Іванович, генерал-майор УРК, - Заліщицька районна рада, Тернопільська область
Глиняний Олександр Іванович, отаман Новозаводського районного товариства УРК, полковник УРК, - Новозаводська районна рада, м.Чернігів
Голінка Остап Орестович, командир Жовківського міського загону УРК, майор УРК, - Жовківська районна рада, Львівська область
Горбацьо Володимир Євгенович, радник отамана Мостиського районного товариства УРК, полковник УРК, - Мостиська районна рада, Львівська область
Гречич Степан Матвійович, підполковник УРК, - голова Гощанської районної ради, Рівненська область
Даньшин Максим Валерійович, начальник юридичної служби Олексіївсько-Слобожанського (Дзержинського) районного козацького товариства УРК, підполковник УРК, - Чугуївська районна рада, Харківська область
Доман Юрій Вікторович, заступник отамана Чернігівського обласного товариства УРК, підполковник УРК, - Новозаводська районна рада, м.Чернігів
Дручик Володимир Данилович, радник отамана Волинського обласного товариства УРК, генерал-майор УРК, - Луцька районна рада, Волинська область
Єленін Яків Михайлович, отаман Апостолівського районного товариства УРК, підполковник УРК, - Апостолівська районна рада, Дніпропетровська область
Калінін Віктор Сергійович, отаман Цюрупинської районної організації УРК, полковник УРК, - Цюрупинська районна рада, Херсонська область
Кірнос Микола Іванович, генерал-майор УРК, - Волноваська районна рада, Донецька область
Климчук Ігор Зіновійович, козак УРК, - Жовківська районна рада, Львівська область
Клос Ігор Романович, підполковник УРК, - Богородчанська районна рада, Івано-Франківська область
Клюбін Віктор Іванович, помічник отамана окремого полку Харківського обласного товариства УРК із загальних питань, майор УРК, - Харківська районна рада, Харківська область
Коваленко Володимир Якович, полковник УРК, - Волноваська районна рада, Донецька область
Козак Олександр Володимирович, отаман Дубенського районного товариства УРК, генерал-майор УРК, - Дубенська районна рада, Рівненська область
Коптєв Сергій Веніамінович, командир взводу Старовірівської первинної організації УРК, лейтенант УРК, - Шевченківська районна рада, Харківська область
Костенко Василь Петрович, заступник отамана Лисянського районного товариства УРК з питань культури й духовності, майор УРК, - Лисянська районна рада, Черкаська область
Лавренюк Валерій Миколайович, отаман Березнівського районного товариства УРК, полковник УРК, - Березнівська районна рада, Рівненська область
Лепеха Віталій Олександрович, лейтенант УРК, - Апостолівська районна рада, Дніпропетровська область
Лутковський Анатолій Вікторович, полковник УРК, - Чернівецька районна рада, Чернівецька область
Мартин Михайло Миколайович, заступник отамана Мостиського районного товариства УРК, генерал-майор УРК,- Мостиська районна рада, Львівська область
Мартиненко Сергій Віталійович, капітан УРК, - Апостолівська районна рада, Дніпропетровська область
Мирончук Павло Миколайович, підполковник УРК, - Заліщицька районна рада; Тернопільська область
Мужук Олександр Іванович, отаман Чернігівського обласного товариства УРК, генерал-майор УРК, - Деснянська районна рада, м.Чернігів
Назаров Олексій Костянтинович, отаман Роздольненського районного товариства УРК, підполковник УРК, - Роздольненська районна рада, АР Крим
Обуховський Микола Григорович, генерал-майор УРК, - Волноваська районна рада, Донецька область
Олійник Володимир Миколайович, генерал-майор УРК, - Волноваська районна рада, Донецька область
Петровський Михайло Йосипович, заступник отамана Дубенського районного товариства УРК, - Дубенська районна рада, Рівненська область
Рудик Марія Олексіївна, лейтенант УРК, - Богородчанська районна рада, Івано-Франківська область
Савченко Анатолій Костянтинович, капітан УРК, - Тростянецька районна рада, Вінницька область
Сацький Володимир Дмитрович, скарбничий Криворізького міського товариства УРК, полковник УРК, - Центрально-міська районна рада м. Кривий Ріг, Дніпропетровська область
Соколов Юрій Юрійович, полковник УРК, - Новозаводська районна рада, м.Чернігів
Сосновський Володимир Семенович, капітан УРК, - Апостолівська районна рада, Дніпропетровська область
Стецина Ігор Михайлович, отаман Мостиського районного товариства УРК, майор УРК, - Мостиська районна рада, Львівська область
Сьомак Тарас Романович, майор УРК, - Богородчанська районна рада, Івано-Франківська область
Федас Віталій Степанович, отаман Березнівського міського товариства УРК, підполковник УРК, - Березнівська районна рада, Рівненська область
Фішлін Володимир Юхимович, радник отамана Криворізького міського товариства УРК, підполковник УРК, - Центрально-міська рада м. Кривий Ріг, Дніпропетровська область
Чухрій Володимир Петрович, полковник УРК, - Заліщицька районна рада, Тернопільська область
Щербаков Андрій Вікторович, отаман Красноперекопського міського товариства УРК, полковник УРК, - Красноперекопська районна рада, АР Крим
Голови селищних рад
Демкович Роман Ярославович, підполковник УРК, - смт Товсте, Тернопільська область
Свидрук Анатолій Іванович, майор УРК, - смт Кегичівка, Харківська область
Депутати селищних рад
Бєлоколодов Олег Васильович, заступник отамана Ленінського районного товариства УРК, лейтенант УРК, - Ленінська селищна рада, АР Крим
Гадомський Віктор Борисович, отаман Сакського районного товариства УРК, генерал-майор УРК, - Ясненська селищна рада, АР Крим
Касьянов Олег Вікторович, командир взводу УРК, старший лейтенант УРК, - Ленінська селищна рада, АР Крим
Корнієнко Олег Вікторович, отаман Ювілейнівського коша УРК, майор УРК, - Ювілейнівська селищна рада, Херсонська область
Михайлишин Микола Васильович, полковник УРК, - Богородчанська селищна рада, Івано-Франківська область
Овдієнко Володимир Анатолійович, полковник УРК, - Софіївська селищна рада, Дніпропетровська область
Плюшко Володимир Миколайович, перший заступник отамана Чорноморського районного товариства УРК, прапорщик УРК, - Міжводна селищна рада, АР Крим
Пучка Анатолій Іванович, отаман Кегичівського районного товариства УРК, полковник УРК, - Кегичівська селищна рада, Харківська область
Смирнова Ліана Олексіївна, берегиня УРК, - Міжводна селищна рада, АР Крим
Чувпило Вадим Вікторович, старший лейтенант УРК, - Софіївська селищна рада, Дніпропетровська область
Голови сільських рад
Аннюк Мирослав Федорович, капітан УРК, - Похівська сільська рада, Івано-Франківська область
Бей Михайло, козак УРК, - Гонтівська сільська рада, Вінницька область
Волочій Микола Степанович, майор УРК, - Дзвиняцька сільська рада, Івано-Франківська область
Жовнір Ростислав Петрович, отаман Симонівського сільського осередку УРК, підполковник УРК, - Симонівська сільська рада, Рівненська область
Зіняк Петро Іванович, капітан УРК, - Міжгірська сільська рада, Івано-Франківська область
Мацьків Ярослав Миколайович, полковник УРК, - Солоненська сільська рада, Тернопільська область
Мінзюк Анатолій Миколайович, майор УРК, - Рахнянська сільська рада, Вінницька область
Перців Василь Іванович, капітан УРК, - Дорогичівська сільська рада, Тернопільська область
Реберець Ярослав, командир Новокам’янського загону УРК, капітан УРК, - Новокам’янська сільська рада, Львівська область
Рудько Віктор Дмитрович, капітан УРК, - Манявська сільська рада, Івано-Франківська область
Шупер Тарас, командир Дев’ятирського загону, капітан УРК, - Дев’ятирська сільська рада, Львівська область
Депутати сільських рад
Аршава Володимир Дмитрович, заступник отамана Новомиколаївської первинної організації УРК, лейтенант УРК, - Новомиколаївська сільська рада, Харківська область
Бурлака Наталія Віталіївна, берегиня УРК, прапорщик УРК, - Новомиколаївська сільська рада, Харківська область
Воєводін Іван Васильович, заступник командира взводу Колісниківської первинної організації УРК, старший сержант УРК, - Петропільська сільська рада, Харківська область
Куцей Володимир Іванович, прапорщик УРК, - Шутроминська сільська рада, Тернопільська область
Ларіонов Микола Миколайович, отаман Колісниківської первинної організації УРК, лейтенант УРК, - Петропільська сільська рада, Харківська область
Присяжнюк Василь Романович, майор УРК, - Шутроминська сільська рада, Тернопільська область
Рожко Євгенія Іванівна, помічник отамана Північно-Кримського коша УРК з виховної роботи, берегиня УРК, - Суворовська сільська рада, АР Крим
Сітко Володимир Васильович, підполковник УРК, - Росільнянська сільська рада, Івано-Франківська область
Сисан Мирослав Миколайович, отаман Трускавецького міського товариства УРК, генерал-майор УРК, - Станильська сільська рада, Львівська область
Стеценко Олександр Сергійович, командир взводу Безмятежненської первинної організації УРК, прапорщик УРК, - Безмятежненська сільська рада, Харківська область
Уманців Михайло Романович, підполковник УРК, - Манявська сільська рада, Івано-Франківська область
Шудравий Володимир Йосипович, отаман Безмятежненської первинної організації УРК, майор УРК, - Безмятежненська сільська рада, Харківська область