Всеукраїнська громадська організація
"Українське Реєстрове Козацтво"

До міцної держави та добробуту народу України через духовність і патріотизм кожної людини

Новини козацтва

Головна
Новини УРК
Фото та відеосюжети

Документи УРК

Статут
Положення
Присяга
Гімн УРК
Однострій
Законодавство
Накази, розпорядження
Угоди

Організація УРК

Генеральна старшина
Керівництво
Умови прийому
Газета "Україна Козацька"
Козацька музика
Діаспора
Історія
Наша адреса

Посилання

ВПДП
Інститут проблем
штучного інтелекту
МОН і НАН України
Сайти організацій та
представництв УРК
Наші колеги

Печать
  
 НА ВАРТІ ПРАВОПОРЯДКУ – РЕЄСТРОВЦІ
НА  ВАРТІ ПРАВОПОРЯДКУ – РЕЄСТРОВЦІ
  
    Українські реєстрові козаки в різних регіонах України та містах налагоджують тісне співробітництво з місцевими органами правопорядку. Реєстровці беруть активну участь у патрулюванні вулиць, здійснюють охорону об’єктів
 > читати далі

Прес-служба УРК, Харківська область















  
 «І повіє огонь новий з Холодного Яру»
«І повіє огонь новий 
з Холодного Яру»
  
    В історії національно-ви¬звольної боротьби українського народу за свою свободу особливе місце займає Холодний Яр. В його околицях, як і по всій Чигиринщині, місцеве населення, об’єднуючись у повстанські загони, з 1918 року по 1922-й, а подекуди й 1925-й рік вело запеклу боротьбу з більшовиками, усвідомлюючи те, що його рідна, козацька земля належить не зайдам, не загарбникам, а тим, хто на ній живе і працює
 > читати далі
















  
 Святість не знає кордонів
Святість не знає кордонів
  
    Святість, яка творить дива, не знає кордонів, її не зупинять навіть величезні відстані. Нещодавно реєстрові козаки Тернопільщини на чолі з отаманом Тернопільського обласного товариства УРК, генерал-майором УРК Сергієм Білим відвідали благословенну Ліванську землю, яка подарувала світові великого праведника і чудотворця Шарбеля. Мощі цього святого стали порятунком для приїжджих страждальців, для тих, у кого залишилась остання надія на Боже диво, щоб звільнитись від душевних та тілесних недуг.
 > читати далі

Дмитро ГРИГОРЕНКО, власний кореспондент «УК»















  
 КОЗАЦЬКИЙ ПРАПОР НАД АФРИКОЮ
КОЗАЦЬКИЙ  ПРАПОР 
НАД  АФРИКОЮ
  
    З метою популяризації історії українського козацтва та Укра¬їнського Реєстрового Козацтва у Південно-Африканській Республіці побувала група козаків Лисянського районного товариства УРК у складі Бориса Ткаченка, Савелія Силова, Ігоря Караченцева, Володимира і Віктора Абрамових . З Черкащини до ПАР реєстровці прибули не лише з газетою «Україна козацька», козацькою літературою, а й прапором козацького осередку.
 > читати далі

Олександр ГАВРИЛЮК, полковник УРК, Черкаська область















  
 Буде Алея козацької слави
Буде Алея козацької слави
  
    За ініціативи реєстрових козаків Естонського товариства УРК, у Таллінні планується створити Алею козацької слави.
 > читати далі

Прес-служба УРК, Естонія















  
 Від Кубані через Дон і на Запоріжжя
Від Кубані через Дон і на Запоріжжя
  
    Дружні, добросусідські взаємини давно існують між представниками козацьких товариств прикордонних областей України та Росії. Нещодавно українські реєстровці з Донеччини зустрічали козацьку делегацію Всекубанського козацького війська, яку очолював заступник отамана цього формування Микола Мринський.
 > читати далі

Прес-служба УРК, Донецька область Фото Ольги Іващенко















  
 Н А К А З
Н А К А З
  
    Про оптимізацію управління козацьким товариством УРК в Автономній Республіці Крим
 > читати далі

Гетьман УРК, член-кореспондент НАН України, заслужений діяч науки і техніки України, доктор технічних наук, доктор богослов‘я, професор А.І. ШЕВЧЕНКО















  
 Закон - для всіх один
Закон - для всіх один
  
    ВГО «Українське Реєстрове Козацтво» завжди діє в рамках Статуту УРК та чинного законодавства України. Про це свідчить реакція Генерального штабу УРК на протиправні дії з боку представників козацької старшини Феодосійського осередку УРК.
 > читати далі

Прес-служба УРК















  
 Виховуємо козаків-патротів
Виховуємо козаків-патротів
  
    Для козаків-реєстровців Окремої ордена «Бронзовий козацький хрест» Чорнобильської дивізії УРК «Україна» проведення роботи з військово-патріотичного виховання у навчальних закладах країни стає доброю традицією. Нещодавно начальник штабу Чорнобильської дивізії УРК, генерал-майор УРК Василь Лабунін та полковник УРК Олександр Якушев зустрілися з кадетами ліцею-інтернату №23, що в столиці України.
 > читати далі

Прес-служба УРК, м.Київ Фото прес-служби УРК















  
 У ДРУЖНЬОМУ КОЗАЦЬКОМУ КОЛІ
У ДРУЖНЬОМУ КОЗАЦЬКОМУ КОЛІ
  
    Нещодавно відбулося чергове засідання Координаційної ради з питань розвитку козацтва при Кіровоградській обласній державній адміністрації.
 > читати далі

Андрій ГРИЩУК, начальник штабу Кіровоградської обласної організації УРК, генерал-майор УРК















  
 КЛЯНУСЬ ВІРНО СЛУЖИТИ УКРАЇНІ
КЛЯНУСЬ  ВІРНО СЛУЖИТИ  УКРАЇНІ
  
    Ці високі, сповнені любові до рідної землі слова, щоразу стоголосо лунають під час посвяти новобранців у реєстрові козаки. Лунають, щоб зазвучати у кожному серці, обернутися конкретними справами, дати натхнення молодому поколінню, що йде на зміну батькам і дідам.
 > читати далі

Кость КУЗЬКО, Київська область Фото Оксани Карпенко















  
 З надією на козацтво
З надією на козацтво
  
    Шановні Українці, дорога газета «Україна козацька»! Із запізненням, та все ж хочу привітати творчий колектив видання та все Українське Реєстрове Козацтво з сьомою річницею від дня виходу першого номера козацької газети, яку я уважно читаю від першої сторінки до останньої.
 > читати далі

Стефанія ДАНИЛЕЦЬ, учителька-пенсіонерка, с.Отинія, Івано-Франківська область















  
 А на сторожі коло них поставлю СЛОВО
А  на сторожі коло 
них поставлю СЛОВО
  
    Шановна редакціє! Щиро дякую за цікаву й змістовну газету «Україна козацька», яку я читаю з великим задоволенням. Це одне з небагатьох видань, що піднімає український дух, виховує справжніх патріотів України. Мені не байдужа моя країна, рідний край, мова та історія народу. Надзвичайно цікава й тема козацтва, особливо сучасного, адже воно споконвіку було захисником народу, його елітою.
 > читати далі

Василь ЯЦЕНКО, козак, м.Донецьк















  
 РУШНИК НА ЗГАДКУ, як часточку власної долі
РУШНИК НА ЗГАДКУ, як часточку власної долі
  
    Директор Перечинської загальноосвітньої І-ІІ ст. школи-інтернату полковник УРК Василь Коба людина добре знана у районі. Закінчивши математичний факультет Ужгородського державного університету, тридцять шість років тому, він вперше переступив шкільний поріг у новій якості - вчителя математики Тур’я-Пасіцької восьмирічки. Молодого вчителя, що виріс у селянській родині у сусідньому селі Туриця, добре сприйняли не лише колеги-педагоги, але й учні та їх батьки.
 > читати далі

Іван МІЛЬЧЕВИЧ м. Ужгород















  
 ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІНФОРМАТИКИ І ШТУЧНОГО ІНТЕЛЕКТУ,
ЩО ДІЄ ЗА ПРИНЦИПАМИ КОЗАЦЬКОЇ ПЕДАГОГІКИ
О Г О Л О Ш У Є Н А Б І Р Н А Н А В Ч А Н Н Я
ДЕРЖАВНИЙ  УНІВЕРСИТЕТ   ІНФОРМАТИКИ  
І  ШТУЧНОГО  ІНТЕЛЕКТУ,<br /> ЩО ДІЄ ЗА ПРИНЦИПАМИ КОЗАЦЬКОЇ ПЕДАГОГІКИ<br />
О Г О Л О Ш У Є   Н А Б І Р   Н А   Н А В Ч А Н Н Я
  
    ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІНФОРМАТИКИ І ШТУЧНОГО ІНТЕЛЕКТУ, ЩО ДІЄ ЗА ПРИНЦИПАМИ КОЗАЦЬКОЇ ПЕДАГОГІКИ О Г О Л О Ш У Є Н А Б І Р Н А Н А В Ч А Н Н Я ДЛЯ ЗДОБУТТЯ ОСВІТНЬО-КВАЛІФІКАЦІЙНОГО РІВНЯ Б А К А Л А В Р А на 2011 - 2012 навчальний рік на ДЕННУ та ЗАОЧНУ форми навчання Підготовка здійснюється за рахунок державного бюджету або юридичних та фізичних осіб (за договором)
 > читати далі
















  
 НАГОРОДИ ЗА МИЛОСЕРДЯ
НАГОРОДИ ЗА МИЛОСЕРДЯ
  
    В Українському Реєстровому Козацтві є підрозділ, особовий склад якого складають виключно ліквідатори аварії на Чорнобильській АЕС. Але філософія козаків-чорнобильців, яких очолює мудрий і дієвий отаман, генерал-майор УРК Анатолій Вислий полягає в тому, щоб допомагати людям, які цього потребують. Від того і самі стають міцнішими, адже знають, що Бог добро вертає сторицею. Знаючи ціну такій допомозі, чорнобильці всіляко підтримують тих, хто робить свій внесок у справу фізичного й морального оздоровлення нашого суспільства.
 > читати далі

Прес-служба УРК, м.Донецьк Фото прес-служби УРК















  
 Шана козацькому лікарю
Шана козацькому лікарю
  
    40 років віддав найблагороднішій справі - лікуванню людей - Степан Степанович Чубенко. З часу, коли у далекому 1971 році закінчив Донецький медичний інститут, пройшов шлях від лікаря-гастроентеролога до завідувача відділенням Донецької міської лікарні №5.
 > читати далі

Анатолій ВОЛОШИН, м.Донецьк Фото Геннадія Ренделя















  
 ПРАВНУКИ славних козаків!
ПРАВНУКИ славних  козаків!
  
    Народ України, який віками стояв на межі Сходу і Заходу, захищав Європу від диких азійських орд, разом з тисячолітньою хліборобською, плекав, також, і культуру військову, ідеальним образом якої став образ лицаря-козака. Відроджується козацтво, відновлюються давні українські бойові мистецтва. Історія розвитку українських бойових мистецтв - це невичерпне джерело сили і духу українського народу.
 > читати далі

Прес-служба Львівського обласного товариства УРК















  
 За покликом діда-козака
За покликом діда-козака
  
    Віктор Капустін – козацький генерал, людина заслужена й справді у великій пошані як серед козацької старшини, так і серед особового складу Всеукраїнського громадського об’єднання „Українське Реєстрове Козацтво”. Не одну сотню, а, можливо, і не одну тисячу реєстровців залучив він до лав цієї найчисельнішої, на теренах нашої держави, козацької організації. Він – один із тих, хто стояв у її витоків, закладав підвалини нині потужного структурованого товариства, у реєстрі якого близько ста тисяч козаків.
 > читати далі

Дмитро ГРИГОРЕНКО, власний кореспондент «УК», м.Донецьк Фото з сімейного архіву Віктора Капустіна















  
 Гуляв Орлик у Лисянці
Гуляв Орлик у Лисянці
  
    Роль гетьмана Пилипа Орлика в історії України є вагомою. Залишив свій слід гетьман і в історії Лисянського краю. Його перемога під Лисянкою в березні 1711 року (під час визвольного походу в Україну у січні-квітні 1711 р.) була найбільшим військовим успіхом того походу. Сьогодні, відзначаючи 300-річчя цієї події, пам’ятаючи своїх козацьких пращурів, які підтримали П. Орлика з його ідеєю незалежної Української держави, Лисянське районне товариство ВГО «Українське Реєстрове Козацтво», проводячи низку заходів серед населення Лисянки в пам’ять про ті далекі події, разом з українським народом пам’ятає його як справжнього патріота, що залишив по собі багату політичну спадщину й глибокий слід в українській історії.
 > читати далі

Олександр ГАВРИЛЮК, полковник УРК, смт Лисянка, Черкаська область















  
 Про автора
Про автора
  
    Нове, ХХІ століття продовжує висвітлювати й озвучувати покриті темрявою забуття сторінки, несправедливо замовчувані імена з історії української культури і літератури, що розпочало бурхливий кінець національного відродження минулого століття.
 > читати далі

Юрій ДОЦЕНКО















  
 НАША МОВА
  
    Після завершення знищення української державності, царські уряди послідовно і систематично проводили політику викорінення серед українського народу всього самобутнього, національного. Були закриті всі українські школи, заборонялось друкувати українську літературу й сама укра¬їнська мова вважалася мовою “провіційною”, мужицькою.
 > читати далі

Василь ГАЙВОРОНСЬКИЙ, письменник. 1943 рік















  
 Церковний лад У ЗАПОРОЗЬКИХ КОЗАКІВ
Церковний лад У ЗАПОРОЗЬКИХ КОЗАКІВ
  
    До нашого часу збереглася коротенька розписка з травня 1686 р. Цю розписку патріарх Діонісій віддав московському послові Микиті Олексієву, що брав у нього грамоти на Київську митрополію. Діонісій писав: “Приняли есмы милостыню святаго вашего царствия от посланного вашего господина Никиты Алексеевича три сорока соболей и двести червонных; податель же благих Господь да будет мздодавец вашему державнейшему царствию» (в 1687 році Царгородський патріарший Собор засуджує передачу Київської митрополії як “акт симонії”, тобто хабарництва, а самого патріарха позбавляє патріаршої гідності).
 > читати далі

Дмитро ЯВОРНИЦЬКИЙ















  
 ДУХОВНІСТЬ І ПАТРІОТИЗМ – НАШІ ОРІЄНТИРИ
ДУХОВНІСТЬ І ПАТРІОТИЗМ – НАШІ ОРІЄНТИРИ
  
    У складні для нашої країни часи економічних негараздів і непопулярних реформ людині дуже важко не збитися на манівці, не спокуситися на дешеві й швидкі дивіденди. Особливо сутужно у цьому плані педагогічним колективам виховних навчальних закладів, які покликані виховувати наших маленьких громадян, що з різних причин були позбавлені повноцінної уваги й турботи батьків, сімейного тепла – дітей-сиріт та з сімей з невеликими статками, яких сьогодні не так вже й мало. Зважаючи на відсутність у державі чіткої системи патріотичного виховання, ВГО «Українське Реєстрове Козацтво» взяло на себе цю нелегку, але благородну місію – виховання української молоді на принципах козацької педагогіки.
 > читати далі

Дмитро ГРИГОРЕНКО, власний кореспондент «УК», м.Димитрове, Донецька область Фото автора















  
 КОЗАЦЬКОМУ РОДУ НЕМА ПЕРЕВОДУ
КОЗАЦЬКОМУ  РОДУ НЕМА  ПЕРЕВОДУ
  
    У день святого Юрія, який здавна вважався переможцем добра над злом, патроном українських князів, покровителем воїнів, у відбудованій нещодавно Хрестовоздвиженській церкві Манявського скиту прийняли присягу козаки і берегині Івано-Франківського міського козацького товариства Українського Реєстрового Козацтва. Відбулася урочиста посвята їх у члени товариства.
 > читати далі

Роман ПЕЛЕЗИН, Івано-Франківська область Фото Олександра Ромазана















  
 ШАНУЄМО ВЕТЕРАНІВ
ШАНУЄМО  ВЕТЕРАНІВ
  
    Реєстрові козаки Софіївського районного товариства УРК, що на Дніпропетровщині, не лише у свята, а й у будні опікуються ветеранами війни та праці. Як зазначив отаман осередку, полковник УРК Анатолій Качан, це та категорія населення, яка найбільше потребує уваги, підтримки, поваги.
 > читати далі

Прес-служба УРК, смт Софіївка Дніпропетровської області















  
 БАТУРИНЕ, дай сил мені на подвиг для Вітчизни…
БАТУРИНЕ, дай сил мені на подвиг для Вітчизни…
  
    Для кожного з нас українська земля свята. Вся, від краю до краю. Та є на мапі держави місця - святіші святого, бо освячені кров’ю дідів і прадідів, пращурів, що, не вагаючись, клали своє життя на вівтар свободи неньки України. Як захисники Батурина, що загинули, але не здалися ворогам. Листопад 1708 року, коли царські війська на чолі з Олександром Меншиковим знищили гетьманську столицю, вибили, вирізали, четвертували, розіп’яли на хрестах не лише козаків - захисників фортеці, а й мешканців міста, до дітей, до найменшеньких, щоб вирубати український рід під самий корінь, залишиться в нашій історії як дата трагічна і, водночас, героїчна. За глибиною трагізму й невимовного болю, Батуринська різня співзвучна з голодоморами - геноцидами українців, за силою героїзму - з битвами, у яких перемагав український дух під Жовтими Водами, Пилявцями, у Виграєві під Корсунем, у битвах під Збаражем і Зборовом, під Конотопом, під Крутами, у Холодному Яру…
 > читати далі

Світлана ФЕДОРЕНКО, власний кореспондент «УК», м.Батурин Чернігівської області Автор дякує за сприяння у підготовці матеріалу завідувачу відділом науково-просвітницької роботи Національного історико- культурного заповідника «Гетьманська столиця» Ната















  
 ТРИПІЛЬСЬКА ЦИВІЛІЗАЦІЯ
ТРИПІЛЬСЬКА  ЦИВІЛІЗАЦІЯ
  
    Трипільська культура, яку досліджували такі відомі іс¬торики як: С.Бібіков, О.Кандиба, Т.Пассек, В.Круц, Т.Мовша, О.Цвек, К.Черних, М.Шмаглій та інші, засвідчила, що українські терени належать до найдавніше заселених на планеті. Постійне побутування людей на території, де склалися сприятливі для осілого проживання природно-кліматичні умови, визначили участь наших пращурів у загальноцивілізаційних процесах, частиною яких є господарське освоєння регіону та неперервний господарський, культурний поступ.
 > читати далі

Кость КУЗЬКО, м. Київ Фото Марини Чорної















  
 Першим організатором і отаманом козаків гайдамацького полку у Холодному Яру був двадцятип’ятирічний учитель із села Мельники Василь Чучупака. В одному із боїв він загинув під повстанським прапором, на якому було написано «Воля України або смерть». Загинув
Першим організатором і отаманом козаків гайдамацького полку у Холодному Яру був двадцятип’ятирічний учитель із села Мельники Василь Чучупака. В одному із боїв він загинув під повстанським прапором, на якому було написано «Воля України або смерть». Загинув
  
    «І повіє огонь новий з Холодного Яру»
 > читати далі

Максим ЗАЛІЗНЯК, с.Мельники, Черкаська область Фото Марини Чорної















  
 НАГОРОДА ЗА УКРАЇНСЬКІСТЬ
НАГОРОДА   ЗА   УКРАЇНСЬКІСТЬ
  
    Премію імені Дмитра Нитченка вручають активним пропагандистам українського слова, які, за нинішніх реалій, радше є його оборонцями. Присуджують цю почесну відзнаку не за літературну працю, не за особисту творчість, а за подвижництво в царині рідної мови. За десять років існування її лауреатами стали журналісти, видавці, бібліотекарі, критики, педагоги, літературознавці, меценати… Одне слово, ті, хто любить Україну і опікується її культурою.
 > читати далі

Віра КУЛЬОВА, м.Київ















  
 ОПІШНЕ КЛИЧЕ НА ГОСТИНИ
ОПІШНЕ  КЛИЧЕ  НА  ГОСТИНИ
  
    Напевно, немає такої людини, яка б не чула про Опішне - гончарну столицю України. Відвідавши цей дивовижний край хоча б раз, хочеться побувати там іще. На початку ХХ століття у містечку працювали близько 1000 гончарів, вироби яких експонували майже на всі континенти світу. Опішненська кераміка стала своєрідним етнічним символом української культури, світовим мистецьким брендом.
 > читати далі

Світлана ПРУГЛО, співробітник інформаційної служби Національного музею-заповідника українського гончарства в Опішному Фото Антона Бобиря















  
 «Світ сприймаю через живописні образи…»
«Світ сприймаю через живописні образи…»
  
    Так характеризує власне світобачення, відтворене у численних творах, чудовий художник Анатолій Нечай. До цих слів я б додала ще - « і поетичні образи…», бо він ще й пише чудові вірші. Коли дивишся на Анатолія Євгеновича, одразу спадає на думку: цей чоловік точно має козацькі корені. Кремезний вусань з лагідними й мудрими очима, що немов увібрали досвід пращурів за багато століть. У всій його творчості відчуваються інтелігентність, сила духу, наполегливість і безмежна любов до рідного краю, до того куточка на планеті, де ненька й тато дали життя, де виріс і продовжив свій рід. А прийшов він на грішну й таку прекрасну землю в козацькому краї - на Переяславщині! Та й прізвище багато вартує! Нечай! Як у народного героя Нечая, котрий боронив від ворога святу віру й християнську землю. Наш Нечай також захищає землю від новітніх варварів, що плюндрують природу, світ, а також проти тих, хто своєю байдужістю сприяє цьому. Але його зброя - не шабля, а пензель і фарби, хоча й шаблюка йому б пасувала, коли б жив у ті тривожні й опоетизовані в народній творчості часи. Нині ж чоловік малює озерця, гаї, переліски, річечки, яких поки що не торкнулася рука жорстоких товстосумів. Немов застерігає: люди, не руйнуйте цю красу, вище від неї нема нічого на землі, інакше втратите сам сенс життя. Схаменіться, збережіть хоча б те, що залишилося.
 > читати далі

Віра КУЛЬОВА, власний кореспондент «УК», м.Київ















  
 ГРАЮТЬ КОЗАЧКИ у футбол
ГРАЮТЬ КОЗАЧКИ у футбол
  
    Матчем «Фортуна» з Новомиколаївки - «Багіра» з Красного Лиману закінчився чемпіонат України з футзалу серед жіночих команд Першої ліги. Гості завітали на Шевченківщину з наміром відігратися за домашню поразку. Тим більше, що перемога виводила їх на третє місце у турнірній таблиці, а наших землячок відкидала на четверте. Початок гри був за «Багірою», яка забила швидкий гол. Та більше у цьому матчі наш воротар м’ячів із своїх воріт не діставала. Натомість «Фортуна» п’ять разів засмучувала гостей - двічі забивала капітан команди Галина Величко, тричі - Богдана Чоломбитько. Упевнена перемога - 5:1, і ми - віце-чемпіони першої ліги в Східній зоні. Якби не прикра поразка в Харкові, могли би посперечатися за путівку до вищої ліги. Та для першого сезону досягнутий результат цілком пристойний. Попереду у «Фортуни» матчі у малому кубку України серед команд першої ліги, відбіркові - у Харкові, фінал, якщо поталанить, - у Києві.
 > читати далі

Володимир ЖАДАН, майор УРК, отаман Новомиколаївського районного товариства УРК, Харківська область















  
 Змагаються козаки
Змагаються козаки
  
    У Кривому Розі, що на Дніпропетровщині, на базі дитячо-спортивної школи, відбувся обласний турнір з настільного тенісу на призи Українського Реєстрового Козацтва. У змаганнях взяли участь реєстровці та їх родини з Кривого Рогу, Софіївського, Широківського, Апостолівського та інших районів. Переможцем турніру став полковник УРК Сергій Костирев з Криворізького міського товариства УРК. Справжній спортивний вишкіл продемонстрували тенісисти з Софіївського та Жовтневого районів.
 > читати далі

Юрій ЗАСЯДЬВОВК, представник Гетьмана УРК у Дніпропетровській області















  
 Серед переможців – реєстровці
Серед переможців – реєстровці
  
    Команда спортсменів з Естонського товариства УРК нещодавно взяла участь у відкритому чемпіонаті України зі стрільби.
 > читати далі

Прес-служба УРК, м.Київ















  
 Реєстровці запрошують на стрільби
Реєстровці запрошують на  стрільби
  
    Естонське козацьке товариство УРК разом зі стрілецьким клубомTPSC з 22 по 25 червня проводитиме Всесвітній відкритий чемпіонат козацтва з практичної стрільби. Змагання проводитимуться у Таллінні на полігоні Мяннику Сил оборони Естонії. Візове запрошення (Shengen) надається Естонською козацькою організацією УРК.
 > читати далі
















  
 «Світ сприймаю через живописні образи…»
«Світ сприймаю через 
живописні образи…»
  
    На картинах Нечая всі пори року. Ясніють соняшники Переяславщини, пломеніють пишні тюльпани. На горбочку розправив крила засніжений вітряк, неподалік дихає теплом хата, до якої наїждженою дорогою повз синьо-білі замети поспішають запряжені в сани коні. Здається, чути, як рипить сніг, а на одяг осідає паморозь. Дарницькі сосни літньої пори - тихо, не шелесне. Немов у храмі. Прозорі листочки, прозоре повітря, вода аж світиться - перша зелень. Рання весна: ще подекуди в затінку доживають останні дні сніги, а небо вже вкрила блакить, відчутний подих тепла. Знана лише художникові стежина в сходженому-переходженому Гідропарку, осяяна світлом золотавої берізки. Майже незаймана природа в парку, де відпочиває сила-силенна киян і гостей міста. Це ж треба знайти такий куточок!.. Вогняний факел дуба. У пожовклих кронах догорає осінь. Прадавні води Трубежу серед яскраво-зелених берегів, поцяцькованих сонячними кульбабками… Китаєве озеро, ліс біля Биківні, Куряче горло поблизу Переяслава. Натюрморт із дарів материнської землі. Червонобокі яблука з власного саду в плетеній з верболозу корзині. …
 > читати далі
















Контакти

НАША АДРЕСА:
01001, Україна, Київ,
вул. Мала Житомирська,
буд. 11 офiс 5а
Тел./факс:
+38 (044) 2783759
Vodafone:
+38 (050) 0710120
НАШ E-MAIL:
urk.ukraine@gmail.com
Вiдвiдувачiв сьогоднi 27.06.2022 : 64
Вiдвiдувачiв з 17.03.2003 : 2245814

Copyright © 2003-2022 Українське Реєстрове Козацтво

Усi права на матерiали, якi знаходяться на сайтi Українського Реєстрового Козацтва, захищаються у вiдповiдностi до Законодавства України. Використання матерiалiв дозволяється у випадку посилання (для iнтернет-видань - гiперпосилання) на www.kozatstvo.org.ua. <

Проблеми/коментарiї? Пишiть